UAB “Stogų dangos iš Europos” veiklos istorija skaičiuojama nuo 2013 metų. 

Mūsų įmonė vykdo mažmeninę ir didmeninę prekybą statybinėmis, namų apdailos bei renovavimo medžiagomis visoje Lietuvoje ir užsienyje.

Atstovaujame žinomus ir laiko patikrintus statybinių medžiagų ir namų apdailos gamintojus, todėl galime pasiūlyti aukščiausios kokybės prekių asortimentą pagal kiekvieno kliento poreikius. Nestovime vietoje – nuolat domimės statybų naujienomis, plečiame savo žinias ir asortimentą, kad galėtume pasiūlyti geriausią produkciją pagal kiekvieno poreikius ir biudžetą.

Į Lietuvos rinką pirmieji atvedėme prekinio ženklo “Ross Roof Group” gamintojo stogo dangą Tilcor.  Kuri jau anuomet buvo vertinama pasaulyje dėl savo išskirtinės kokybės ir ilgaamžiškumo. Dabar šis prekės ženklas įsitvirtino rinkoje ir yra vertinamas tiek profesionalų, tiek individualaus būsto savininkų dėl savo teikiamų privalumų.

Mūsų misija

Pasiūlyti klientams kokybiškas medžiagas, profesionalias konsultacijas, puikų aptarnavimą, o užsakytas prekes pristatyti greitai ir be rūpesčių.

Mūsų vizija

Matyti žmogų, gyvenantį savo individualiame, jaukiame būste. Todėl norime suteikti galimybę kiekvienam susikurti svajonių būstą. Jūs žinote ko norite - mes žinome kaip tai įgyvendinti.

Neužtenka pasakyti, kad mes siekiame patenkinti vartotojų poreikius. Mes esame ne tik profesionalūs vadybininkai, bet ir puikūs patarėjai ir atsakingi darbuotojai.

Tad leiskite sau pasvajoti ir svajonę paverskite realybe!