Filtruoti pagal
Kaina

Tilcor, tai plieninė stogo danga, dengta natūralaus skaldyto akmens  granulėmis, turinti ne tik išskirtinį estetinį vaizdą, bet ir  dėl unikalaus cinko aliuminiu apsaugoto plieno yra žymiai atsparesnė korozijai, nei įprastos plieninės dangos. Tilcor stogo  danga – puikus pasirinkimas, norintiems turėti išskirtinį ir ilgaamžį stogą. 

Tilcor stogo dangų gamybos istorija prasidėjo daugiau nei prieš 70-imt metų Naujojoje Zelandijoje, o šiandien šia stogo  danga dengtų stogų yra daugiau nei 80-yje pasaulio šalių.

Tilcor stogo dangos viršutinis sluoksnis padengtas natūralaus akmens granulėmis, kurios suteikia unikalią spalvą, neblunka saulėje ir visiškai absorbuoja lietaus ir vėjo keliamą triukšmą. Dėka išskirtinių akmens lietaus ir vėjo keliamą triukšmą. Dėka išskirtinių akmens savybių, dangos estetinis vaizdas išlieka nepakitęs dešimtmečius. Todėl tai yra patikima investicija į ateitį ir komfortišką gyvenimą.


                                                                                        Dirbdamas pagal ISO 9001 ir ISO 14001 tarptautinių sertifikatų reikalavimus, gamintojas užtikrina, kad jų gamyboje  naudojamos ne tik aukščiausios kokybės žaliavos ir naujausios gamybos technologijos, bet ir vykdoma pastovi poveikio  aplinkai analizė, kuria užtikrinama, kad visi tvarumo reikalavimai būtų integruoti į verslo procesus ir nustatytos visos grėsmės  aplinkosaugos valdymui per visą produkto eksploatavimo ciklą.

Gamintojo patirtis ir požiūris į darbą, leidžia pasiekti itin aukštą produkcijos kokybę, kuri pritaikyta įvairiausioms klimato  sąlygoms visame pasaulyje, net ir pačioms ekstremaliausioms. O tai užtikrina gamintojo suteikiama 50-ies metų garantija.

Tilcor produkcijos asortimentą sudaro 5 skirtingi profiliai: Classic, Bond, Shake, Tudor ir Antica, taip pat visi reikalingi priedai idealiai pritaikyti prie Jūsų pasirinkto profilio, pilnam stogo išpildymui. Dėka plataus profilių pasirinkimo Tilcor stogo danga taps puikiu pasirinkimu įvairiems namų stiliams, taip pat ir unikalių architektūrinių sprendimų įgyvendinimui. O plati spalvų įvairovė, suteiks galimybę derinti pastato stogą prie kraštovaizdžio, kad namas susilietų su jį supančiu pušynu ar, atvirkščiai, stilingai kontrastuotų originalia spalva.

Pasirinkę Tilcor stogo dangą būsite užtikrinti šiais privalumais:

 • Natūralaus skaldyto akmens ekologiškas paviršius
 • Dangos pagrindą sudaro aukščiausios kokybės cinko aliuminiu apsaugotas plienas
 • Neblunka
 • Nebarška lyjant lietui ir nekaista kaitinant saulei
 • Apsauga nuo nešvarumų ir samanojimo
 • Iki 4 kartų atsparesnė korozijai lyginant su paprasta plienine danga
 • Atspari ugniai, šalčiui, krušai, žemės drebėjimams, uraganui, UV spinduliams
 • Ypač lengva danga, tik ~6,5 kg/m2
 • Paprastas ir greitas montavimas
 • Nereikalauja stiprios stogo konstrukcijos
 • Montuojama esant stogo nuolydžiui nuo 12 laipsnių
 • Keturi originalūs profiliai, platus spalvų pasirinkimas
 • Galimi visi stogo priedai (kraigai, laštakiai, vėjalentės, kaminėliai, tvirtinimo detales ir kt.)
 • Nebūtinos sniego, paukščių užtvaros ar kitos papildomos apsaugos detalės
 • Suteikiama 50-ies metų garantija.

Ši danga yra puikus pasirinkimas norintiems stogo dangą dengti patiems, nes Tilcor dangos montavimas nereikalauja aukštos kvalifikacijos specialistų ar specialios įrangos, įrankių. Dėl nedidelės lakštų formos juos paprasta užkelti ir sumontuoti ant stogo, tad stogas dengiamas itin sparčiai. Lakštai yra tvirti, lengvi ir paprastai apdorojami, todėl lengvai pritaikomi net sudėtingiausiems stogo sprendimams. Renovuojant stogą dažniausiai nereikia keisti esamos konstrukcijos, pakanka apžiūrėti ir pakeisti pažeistas medines dalis, bei įvertinti ar išlaikyta stogo plokštumų geometriją.