TILCOR STOGO DANGA

CLASSIC


Tilcor Classic – ryškios linijos ir aštrūs kraštai suteikia stulbinančią išvaizdą ir eleganciją.

SHAKE


Tilcor Shake – palikimas ir tradicijų puoselėjimas. Tai tradicinis anglų, olandų, prancūzų ir vokiečių stogų mišinys, atkartojantis skiedrinius stogus, suteikiantis natūralų estetinį vaizdą.

TUDOR


Tilcor Tudor – tradicinės ir solidžios išvaizdos, atrodantis kaip keramikinė čerpė, bet gerokai lengvesnis. Tudor – vienas iš populiariausių stogo dangos profilių.

ANTICA


Tilcor Antica – tradicinė elegancija, prestižas, išskirtinumas, nuostabi ateitis su įkvepiančia praeitimi.

BOND


Tilcor Bond – Atraskite praeitį dabartyje ir išsaugokite ateičiai.
Įkvėptas patvarumo ir elegancijos, palikimas visoms kartoms. Tai iš naujo atrastos tradicijos.

ROYAL


Tilcor Royal – dėl žemo profilio gontų išdėstymo, kartu su presuoto plieninio lakšto stiprumu ir ilgaamžiškumu, Royal profilis yra maksimalių savybių produktas.

SHINGLE


Tilcor Shingle pirmasis pasaulyje revoliucinis stogo dangos profilis, kuriuo galite atnaujinti savo seną bituminėmis čerpelėmis dengtą stogą nenuimant senos dangos.

APRAŠYMAS

Tilcor stogų sistemos yra Ross Family Group kompanijos dalis, kuri gamina stogo dangas dar nuo 1946 metų. Šiandien šia stogo danga dengtų stogų yra daugiau nei 80-yje pasaulio šalių.

Tilcor gamybos procesas prasideda nuo plieno rūdos, gaunamos iš gryniausio geležies (juodo) smėlio, kuris atsirado dėl uolų griuvėsių esančių Taranakio pakrantėje, prieš beveik 2,5 milijono metų. Juodųjų metalų smėlis yra pagrindinis aukštos kokybės plieno gamybos komponentas ir yra unikalus pasaulinėje gamyboje. Geležies smėlis yra rafinuotas, todėl tai yra gryniausia plieno forma pasaulyje.

Visi Tilcor stogo produktai gaminami iš ZINCALUME® cinko aliuminiu apsaugoto plieno (http://www.steelscape.com/products/zincalume). Zincalume®, tai revoliucinis aliuminio – cinko padengimas kurio formulę sudaro 55% aliuminio, 43,4% cinko ir 1,6% silicio masės. Šiuo lydiniu padengtas plienas yra iki 4 kartų atsparesnis korozijai nei cinkuotas plienas.

Tilcor stogo danga

Tilcor stogo dangų struktūrinis paviršius, dėka natūralaus akmens granulių ir akrilinio pagrindo padengimo, suteikia papildomą apsaugą ir sugeria lietaus keliamą triukšmą. Šis ypatingai ilgaamžis, UV spinduliams atsparus padengimas leidžia Tilcor stogo dangų sistemoms atlaikyti net pačias ekstremaliausias klimato sąlygas visame pasaulyje ir išlaiko estetinį vaizdą dešimtmečius.

Šiuo metu, tai vieninteliai gamintojai, siūlantys plieninę stogo dangą dengta itin aukštos kokybės natūralaus akmens granulėmis, kuri gaminama išskirtinai tik Naujosios Zelandijos gamykloje.

Šie gaminiai akredituoti ISO 9001 standartu, tad būsite užtikrinti visapusiška Tilcor garantija!

TILCOR stogo dangos privalumai:

 • Dangos pagrindą sudaro Zincalume® cinko aliuminiu apsaugotas plienas
 • Natūralaus skaldyto akmens ekologiškas paviršius
 • Neblunka ir nesamanoja
 • Nebarška lyjant lietui ir nekaista kaitinant saulei
 • Iki 4 kartų atsparesnė korozijai lyginant su paprasta plienine danga
 • Atspari ugniai, šalčiui, krušai, žemės drebėjimams, uraganui, UV spinduliams
 • Ypač lengva danga
 • Paprastas ir greitas montavimas
 • Nereikalauja išlaidų stipriai stogo konstrukcijai
 • Montuojama esant stogo nuolydžiui nuo 12 laipsnių
 • Septyni originalūs profiliai, platus spalvų pasirinkimas
 • Galimi visi stogo priedai (kraigai, laštakiai, vėjalentės, kaminėliai, tvirtinimo detales ir kt.)
 • Nebūtinos sniego, paukščių užtvaros ar kitos papildomos apsaugos detalės
 • Pagaminta Naujojoje Zelandijoje
 • Suteikiama 50-ies metų garantija. 

Dengti Tilcor stogo dangas – nesudėtinga, todėl darbas labai spartus, jį galima atlikti tiek patiems, tiek patikėti profesionalams. Stogo danga yra elastinga, todėl lengvai
pritaikysite ir sudetingiausiems stogams.

Tilcor stogo danga – puikus pasirinkimas, norint turėti išskirtinį stogą. Pažangios technologijos stogo dangai suteikia ilgaamžiškumo, tad tai yra patikima investicija į ateitį.

Tilcor produkcijos asortimentą sudaro 7 skirtingi profiliai: Classic, Bond, Shake, Tudor, Royal, Antica ir Shingle, todėl tinka visų tipų pastatams, nuo gyvenamųjų iki komercinių ir viešųjų įstaigų.

Reikalinga profesionali pagalba išsirenkant tinkamas prekes?  SUSISIEKITE